Co prawda nawierzchnie z kostki brukowej są odporne na działania warunków atmosferycznych, jednak jeśli zależy Ci na tym, by bruk w Twoim ogrodzie lub na terenie firmy był zadbany, pomyśl o czyszczeniu kostki brukowej. Jakie środki chemiczne najlepiej sprawdzą się, gdy myślimy o wyczyszczeniu kostki brukowej? Przeczytaj ten artykuł i zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

 

Czyszczenie kostki brukowej – warto zainwestować w odpowiednie środki czystości

Zima to ciężki okres dla kostki brukowej, znajdującej się w naszym ogrodzie lub na terenie firmy. Jeżeli bruk nie jest fabrycznie impregnowany lub nie zabezpieczyłeś go odpowiednimi preparatami, wtedy po ustąpieniu śniegu i lodu może okazać się, że kostka jest mocno zabrudzona. W takim przypadku koniecznie jest gruntowne czyszczenie kostki brukowej. Niestety, w takiej sytuacji nie wystarczy jedynie myjka ciśnieniowa lub czyszczenie twardą szczotką. Aby czyszczenie kostki brukowej przyniosło oczekiwane efekty, warto zaopatrzyć się w odpowiednie środki czystości.

 

Na jaki środek chemiczny warto postawić?

Kostka brukowa ma ogromne zastosowanie. Wykorzystywana jest nie tylko na prywatny użytek (przy budowie ogrodów lub podjazdów), ale coraz częściej używana jest jako zabezpieczenie powierzchni wokół hal produkcyjnych, warsztatów, stacji paliw lub parkingów. Jeśli jesteś odpowiedzialny za stan terenu wokół Twojej firmy lub myślisz o myciu kostki brukowej na prywatnej posesji, to poniżej przedstawiamy Ci produkt, który idealnie sprawdzi się w tym zadaniu.

IN 23 NA-BU44 – wysokiej jakości odtłuszczacz

  • rozpuszcza oleje i tłuszcze
  • do myjek wysokociśnieniowych
  • odpowiedni do sektora przemysłowego i spożywczego
  • do mycia maszynowego