Profesjonalne środki do czyszczenia gruntowego

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 150 zł brutto!

Filtry
Przeznaczenie
Kategorie
Cena

Środki do czyszczenia gruntownego

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na specjalistyczne środki do czyszczenia gruntownego różnych powierzchni. Udostępniamy chemię do usuwania brudu z linoleum, urządzeń sanitarnych, podłóg porowatych, a także do powierzchni w obiektach przemysłowych oraz spożywczych. Każdy prezentowany przez nas środek gruntownie wyczyści nawet trudne zabrudzenia, takie jak kamień czy tłuszcz. Większość produktów chemicznych jest bez zapachu, dzięki czemu mogą być stosowane nawet w obiektach spożywczych. Na skuteczność prezentowanych produktów wpływa niemiecka jakość, wyjątkowe właściwości oraz skoncentrowany skład. Więcej informacji na temat działania tej chemii znajduje się w opisach poszczególnych produktów.

Gruntowne mycie posadzek

W asortymencie naszej firmy znajdują się specjalistyczne środki wspomagające gruntowne mycie posadzek. Są to skoncentrowane środki ułatwiające czyszczenie nawet trudnych zabrudzeń. Jednocześnie prezentowane przez nas produkty są bardzo odporne na ścieranie oraz chronią powierzchnię podłogi przed uszkodzeniami mechanicznymi czy dogłębnymi zabrudzeniami. Przy użyciu proponowanych przez nas środków wyczyścisz skutecznie wybraną powierzchnię, zaoszczędzając przy tym i czas, i pieniądze. Ta skoncentrowana chemia do czyszczenia podłóg może być także stosowania przy myciu maszynowym, do powierzchni mikroporowatych, gresu, linoleum oraz do podłóg wrażliwych na działanie zasad. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

Gruntowne mycie posadzek

Doczyszczanie posadzek z brudu, który powstał w czasie budowy, jest wyzwaniem dla prawdziwych specjalistów. W pierwszej kolejności powinni się oni wyposażyć w odpowiedni sprzęt oraz profesjonalne środki do czyszczenia gruntownego. Te ostatnie dostępne są w naszej ofercie. Są to preparaty, które świetnie poradzą sobie ze śladami po farbach, żywicy, cemencie, gipsie, lakierach wodorozcieńczalnych, klejach czy zaprawach budowlanych. Usuną także tłuste plamy po olejach, smarach oraz pył pobudowlany. Środki, jakie polecamy do gruntownego mycia posadzek, nadają się do zastosowania na powierzchniach twardych, niekonserwowanych, betonie czy gresie.

Dlaczego sprzątanie po budowach jest trudne?

Sprzątanie po remoncie czy budowie to zazwyczaj czynność, która nie trwa krótko. Jest przy tym z reguły bardzo uciążliwym zajęciem ze względu na to, że w pomieszczeniach, w których się odbywały prace remontowo-budowlane panuje bardzo duża ilość kurzu i trudnego do zmycia pyłu. Z kolei na podłogach mogą wystąpić zabrudzenia, powstałe w wyniku wykorzystania różnego rodzaju materiałów budowlanych. Gruntowne mycie posadzek oraz innych powierzchni wymagać będzie użycia specjalnych środków do czyszczenia, polecanych z asortymentu naszego sklepu online takich jak np. płyny, odtłuszczacze i inne.

Ilość produktów: 14 - produkty dostępne w różnych opakowaniach - więcej w szczegółach

Sortowanie
 • GR11 Lino Clean
  Gruntowne czyszczenie linoleum
  43,03 375,40  brutto
 • GR15 Extreme
  Przemysłowy środek czyszczący Striper
  60,59 533,33  brutto
 • GR28 CC System A
  Gruntowne mycie podłóg porowatych, bez związków powierzchniowo czynnych
  63,42 501,42  brutto
 • GR29 CC System S
  Kwaśny środek do gruntownego czyszczenia podłóg
  64,42 501,42  brutto
 • IN23
  Odtłuszczacz
  45,25 352,94  brutto
 • IN26 Industrie Entkalker
  odkamieniacz przemysłowy
  962,94  brutto
 • PU16 Imprise Badreiniger
  Mycie powierzchni w łazienkach
  32,18 227,92  brutto
 • PU17 Super Schule
  Płyn do mycia tworzyw sztucznych i tablic suchościeralnych
  63,01  brutto
 • SC16 Rubber Killer
  Specjalny środek czyszczący na bazie rozpuszczalników
  67,63 2 004,42  brutto

Privacy Preference Center